2/2017


szkoła mistrzów fortepianu 2012

Częściowo zrealizowany ze środków Ministerstwa Kultury w ramach programu operacyjnego "Promocja Czytelnictwa"
22.07-4.08 - 40. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego

Filharmonia Krakowska - Music Summer

FX Music Group zaprasza

Filharmonia Poznańska - sezon 2017/2018

„Straszny dwór” w ramach 21. Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej!

Balet Opery Krakowskiej tańczy do muzyki jazzowej! „Dwie Historie - jeden Taniec”

„Koncert finałowy” zwieńczy cykl „Pieśń – Teatr Słowa”

9.06.2016 - Premiera „Opowieści Hoffmanna” J. Offenbacha w Operze Krakowskiej!

9.06-2.07.2017 - Letni Festiwal Opery Krakowskiej - „Teatr Opery”

6.06.2017 - Po konferencji prasowej


Największy na śląsku salon muzyczny Riff - numer: Nowości/

1Sieć Riff zakończyła remont kolejnego Salonu, tym razem w Katowicach, przy ulicy Krasińskiego 5. Remont został połączony z powiększeniem powierzchni handlowej. Teraz na powierzchni 600 metrów kwadratowych Salon Riff oferuje jeszcze szerszy wybór instrumentów, co umożliwia zapoznanie się z pełną ofertą rynkową sprzętu muzycznego w Polsce.


Asortyment salonu to kilka tysięcy instrumentów, w tym m.in.: ponad 300 gitar i największy w regionie wybór talerzy perkusyjnych. Sklep jest podzielony tzw. segmentami według grup instrumentów. Na parterze są gitary klasyczne, akustyczne i elektryczne, perkusje, keyboardy oraz pianina i fortepiany, które są w specjalnie zaaranżowanym piano-salonie.
Natomiast na piętrze Salon prezentuje instrumenty klasyczne, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne oraz szeroki wybór wydawnictw. Dodatkowo na potrzeby Klientów została stworzona kabina odsłuchowa, w której każdy może sprawdzić możliwości sprzętu.

Sklep posiada również scenę, która daje możliwość publicznej prezentacji instrumentów. Na scenie tej grali już między innymi: Krzysztof Ścierański, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, Tomek Łosowski.

Pracownicy Salonu to osoby grające na instrumentach muzycznych, często mające swoje zespoły, kochający muzykę; dlatego ich pasja i wiedza muzyczna pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb Klienta, który poszukuje tego, co najlepsze w szerokiej gamie instrumentów i z pewnością znajdzie je w Riff!

Największy Salon Muzyczny na Śląsku oferuje pełną gamę instrumentów muzycznych najlepszych światowych marek między innymi: Alvaro, Takamine, Fender, Cort, Mayones, Gretsch, Zildjian, Behringer, Casio, Yamaha, Roland – od tradycyjnych instrumentów klawiszowych i smyczkowych, instrumentów dętych, poprzez zestawy perkusyjne, harmonijki ustne, gitary akustyczne oraz elektryczne, keyboardy, aż po sprzęt nagłaśniający, kolumny, miksery, mikrofony, wzmacniacze, oraz szeroki wybór akcesoriów muzycznych.

Salony Muzyczne Riff, należące do Centrali Handlu Przemysłu Muzycznego Sp. z o.o, tworzą największą w Polsce sieć sklepów muzycznych, która składa się z 20 sklepów muzycznych. Adresy sklepów muzycznych Riff są dostępne na stronie www.riff.net.pl.

powrót

Krzyżówka
Słownik

Ustaw jako stronę startową

Prześlij znajomym


Książki
Podręczniki
Czasopisma
Płyty CD2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013   

Numer poprzedni
Licznik odwiedzin:

1


Gdzie kupić    Redakcja    Misja    Kontakt   

Zobacz nas w:
facebook logo