3/2017


szkoła mistrzów fortepianu 2012

Częściowo zrealizowany ze środków Ministerstwa Kultury w ramach programu operacyjnego "Promocja Czytelnictwa"
Wielka Gala - podsumowanie

27 Festiwal Mozartowski w Warszawie dobiegł końca.

WIELKA GALA OPEROWA, ZAKOŃCZENIE 27. FESTIWALU MOZARTOWSKIEGO W WARSZAWIE

11 lipca – Teatr Warszawskiej Opery Kameralnej

9 lipca - Studio Koncertowe Polskiego Radia imienia Witolda Lutosławskiego

7 lipca 2017 – Zamek Królewski w Warszawie

5.07.2017 Koncert w Wiedeńskim stylu A.D. 1783

3.07.2017 - Msza c-moll, Kościół Seminaryjny

3.07.2017 Meccore String Quartet

Marek Dudek | Lwowski kamerton


Największy na śląsku salon muzyczny Riff - numer: Nowości/

1Sieć Riff zakończyła remont kolejnego Salonu, tym razem w Katowicach, przy ulicy Krasińskiego 5. Remont został połączony z powiększeniem powierzchni handlowej. Teraz na powierzchni 600 metrów kwadratowych Salon Riff oferuje jeszcze szerszy wybór instrumentów, co umożliwia zapoznanie się z pełną ofertą rynkową sprzętu muzycznego w Polsce.


Asortyment salonu to kilka tysięcy instrumentów, w tym m.in.: ponad 300 gitar i największy w regionie wybór talerzy perkusyjnych. Sklep jest podzielony tzw. segmentami według grup instrumentów. Na parterze są gitary klasyczne, akustyczne i elektryczne, perkusje, keyboardy oraz pianina i fortepiany, które są w specjalnie zaaranżowanym piano-salonie.
Natomiast na piętrze Salon prezentuje instrumenty klasyczne, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne oraz szeroki wybór wydawnictw. Dodatkowo na potrzeby Klientów została stworzona kabina odsłuchowa, w której każdy może sprawdzić możliwości sprzętu.

Sklep posiada również scenę, która daje możliwość publicznej prezentacji instrumentów. Na scenie tej grali już między innymi: Krzysztof Ścierański, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, Tomek Łosowski.

Pracownicy Salonu to osoby grające na instrumentach muzycznych, często mające swoje zespoły, kochający muzykę; dlatego ich pasja i wiedza muzyczna pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb Klienta, który poszukuje tego, co najlepsze w szerokiej gamie instrumentów i z pewnością znajdzie je w Riff!

Największy Salon Muzyczny na Śląsku oferuje pełną gamę instrumentów muzycznych najlepszych światowych marek między innymi: Alvaro, Takamine, Fender, Cort, Mayones, Gretsch, Zildjian, Behringer, Casio, Yamaha, Roland – od tradycyjnych instrumentów klawiszowych i smyczkowych, instrumentów dętych, poprzez zestawy perkusyjne, harmonijki ustne, gitary akustyczne oraz elektryczne, keyboardy, aż po sprzęt nagłaśniający, kolumny, miksery, mikrofony, wzmacniacze, oraz szeroki wybór akcesoriów muzycznych.

Salony Muzyczne Riff, należące do Centrali Handlu Przemysłu Muzycznego Sp. z o.o, tworzą największą w Polsce sieć sklepów muzycznych, która składa się z 20 sklepów muzycznych. Adresy sklepów muzycznych Riff są dostępne na stronie www.riff.net.pl.

powrót

Krzyżówka
Słownik

Ustaw jako stronę startową

Prześlij znajomym


Książki
Podręczniki
Czasopisma
Płyty CD2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013   

Numer poprzedni
Licznik odwiedzin:

1


Gdzie kupić    Redakcja    Misja    Kontakt   

Zobacz nas w:
facebook logo